Twoje myśli zamienię w słowa...
w skuteczne słowa

skuteczne słowa portfolio copywriter

Mam na koncie kilkanaście milionów znaków, które jako copywriter napisałam w tekstach różnego rodzaju. Poniżej kilka z nich:


Jako copywriter doskonale czuję się w tekstach o tematyce medycznej. Korzystam z publikacji naukowych, sięgam również po opinię specjalistów z danej dziedziny, dzięki czemu oferuje teksty doskonałej jakości.

 

Jako copywriter chętnie wspieram również organizacje pożytku publicznego. Staram sie, aby oferowane teksty w jak najlepszym stopniu oddawały to, czym zajmuje się dana fundacja.
Teksty o tematyce podróżniczej to zdecydowanie moja ulubiona działka. Oczywiście, nie wszystkie miejsca jestem w stanie odwiedzić, ale dzięki temu, że sięgam do różnych źródeł, to czytając moje teksty, poczujesz się, jakbyś faktycznie właśnie był w danym miejscu.
Dobry copywriter jest w stanie napisać ciekawy tekst na każdy temat. Wiadomo, że teksty sponsorowane rządzą się swoimi prawami, jednak z nimi również jestem w stanie sobie poradzić.

Naprawdę jako copywriter mam na koncie setki tekstów. Niektóre z nich ciężko skatalogować, dlatego pozostawiam je tutaj do wglądu.